saul

Konkurso ,,Ar atpažįsti pavojaus veidą?“ dovana

28 Kov 2017

2017 m. sausio 21 d. paskelbtame Klaipėdos rajono savivaldybės švietimo įstaigų moksleivių piešinių ir plakatų konkurse civilinės saugos tema ,,Ar atpažįsti pavojaus veidą?“ dalyvavo 21 mūsų mokyklos mokinys. Visi dalyviai kovo 3 d. buvo pakviesti į Gargždų kino teatrą ,,Minija“ stebėti apdovanojimų bei žiūrėti kino filmą ,,Lego Betmenas“ (2 D). Paskatinamuoju prizu už piešinį apdovanota 3 klasės mokinė Ema Brazdauskaitė bei padėka jos mokytojai Virginijai Mineikienei. Klaipėdos APGV prizas - padėka už piešinį apdovanota 6 klasės mokinė Simona Striaukaitė ir jai padėjus mokytoja Daiva Ylienė. Visų dalyvių piešiniai eksponuojami Klaipėdos rajono J.Lankučio viešosios bibliotekos vaikų skyriuje.

                                                                                         Bibliotekininkė Daiva Ylienė

 

Mokyklai - 100 metų!

 

Rekvizitai

Biudžetinė įstaiga  Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191791237

Adresas:  Klaipėdos r. sav. Lapių k. Žvelsos g. 13

Telefonas: +370 46 446925

El. paštas: info@lapiumokykla.lt