×

Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 62

AKCIJA ,,Perskaitytą knygą padovanok mokyklos bibliotekai“

11 Gruo 2016

Visi puikiai žinome, kad knygos šiandien labai brangios ir dažnai norimos knygos pataupydami nebenusiperkame, na o jei jau nusipirkome ir perskaitėme, pasidalinkime įspūdžiais su draugais. Neleiskime gerai knygai dulkėti, padovanokime knygos skaitymo džiaugsmą.Visi puikiai žinome, kad knygos šiandien labai brangios ir dažnai norimos knygos pataupydami nebenusiperkame, na o jei jau nusipirkome ir perskaitėme, pasidalinkime įspūdžiais su draugais. Neleiskime gerai knygai dulkėti, padovanokime knygos skaitymo džiaugsmą. Kviečiame šioje akcijoje dalyvauti visus mokinius, jų tėvelius, mokytojus ir visą mokyklos bendruomenę.

12321

Padovanok knygą mokyklos bibliotekai, kurią norėtum perskaityti Tu ir Tavo draugas!